У зв’язку з масштабною пожежею у Луганській області за дорученням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського Перший заступник Голови Держлісагентства Сергій Власенко разом із заступником Голови ДСНС України Миколою Ільченком терміново вилетів на місце загоряння для координації заходів з ліквідації пожежі.

    
За інформацією ДСНС, 6 липня поблизу с. Осколонівка Новоайдарського району на території Боровського та Охтирського лісництв виникла лісова пожежа на площі близько 50 га, з них верхова 20 га. Вранці 7 липня пожежу було локалізовано. Однак, протягом дня 7 липня через сильні пориви вітру (до 25 м/с) та високою температурою повітря (+38) знову відбулося загоряння поблизу с. Смолянинове Новоайдарського району.
    Станом на 18.00 на території Охтирського лісництва Новоайдарського лісомисливського господарства та Борівського лісництва Сєверодонецького лісомисливського господарства пожежею охоплено 1000 га, у т.ч. 100 га – верхова.
    Сили ДСНС надають допомогу працівникам лісгоспів на території держпідриємств Новоайдарського району Луганської області щодо гасіння окремих осередків тління трав'яного настилу, пеньків та деревини.
    На допомогу в гасінні пожежі Держлісагентство направило додаткові сили і засоби з Донецької, Полтавської та Харківської областей.За інформацією прес-служби Міндовкілля