Лісівники ДП «Хмільницький лісгосп» озеленяють планету з керівниками району. 10 квітня пройшла всеукраїнська екологічна акція «Озеленення планети».

    
На Вінниччині захід активно підтримали держлісгоспи Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Серед них – ДП «Хмільницький лісгосп».

    З хмільницькими лісівниками садили майбутній ліс працівники Хмільницької районної ради на чолі з головою Юрієм Слабчуком та Хмільницької райдержадміністрації на чолі з головою Богданом Кузнецом, представники Війтівецької ОТГ, ТОВ «Хмільницьке», мешканці населених пунктів.

    В межах акції створювали лісові культури у Хмільницькому, Уладівському та Козятинському лісництвах на загальній площі 3 га. Висаджували сіянці дуба звичайного, горіха чорного, модрини європейської, черешні, липи. Як зазначив директор підприємства Ющинський Т.В., такі акції насамперед створені не для того, щоб населення фізично допомогло лісівникам, а щоб привернути увагу громадськості до питання створення лісових насаджень, розуміння того, що таке лісовідновлення, яким чином все відбувається, щоб об’єднати людей у спільній благородній справі – створення лісів майбутнього!

    Загалом під час акції «Озеленення планети» лісівники ДП «Хмільницький лісгосп» із своїми помічниками висадили 14,3 тис. шт. майбутніх дерев.Пресслужба Вінницького ОУЛМГ