Шановні колеги! У лісівників завжди чимало роботи зі збільшення лісистості. Адже головне – підвищити продуктивність лісів, біологічну стійкість лісових насаджень від хвороб та шкідників, покращити породний склад лісів, провести поступову заміну малопродуктивних лісових насаджень на високопродуктивні з головною породою дубом звичайним.


з Днем працівника лісу 1

    Лісівники роблять все необхідне для зміцнення рідної України. Держпідприємства лісового господарства області успішно створюють ліси, оберігають та примножують державний лісовий фонд - зелені легені України, забезпечують вітчизняного товаровиробника деревиною, постійно підвищують ефективність і рентабельність лісогосподарського виробництва.

з Днем працівника лісу 2
    Прийміть в цей чудовий осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

з Днем працівника лісу 3
     Святкуючи разом з Вами, бажаємо, щоб це свято принесло у ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичимо, благополуччя, щоб реалізовувались ваші кращі задуми і була щасливою доля. Бажаємо святкового настрою, удачі, достатку і здоров’я. Мудрості і терпіння, злагоди і достатку, успіхів, творчої праці, віри у прекрасне!


    з Днем працівника лісу!З повагою,
колектив ДП «Хмільницький лісгосп»