Державне підприємство Хмільницьке лісове господарство здійснює лісогосподарську діяльність прозоро та відкрито для громадськості.
    У нас впроваджена практика оприлюднення інформації про місця проведення всіх видів рубок (після видачі лісорубних квитків) в межах державного лісогосподарського підприємства, що входить до структури Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Зазначена інформація поновлюється.

    Згідно «Санітарних правил в лісах України», п.5: «… територіальний орган Держлісагентства протягом одного робочого дня після погодження переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів інформує про це обласну, держадміністрацію та забезпечує оприлюднення зазначеного переліку на своєму веб-сайті з метою інформування громадськості».

Зазначена інформація додається після затвердження документу !

Лісорубні квитки на 2021 рік

Орієнтовний план проведення відводів із зазначенням переліку ділянок та їх місця проведення по ДП "Хмільницький лісгосп" на Липень 2021 року

Орієнтовний план проведення відводів із зазначенням переліку ділянок та їх місця проведення по ДП "Хмільницький лісгосп" на Червень 2021 року

Інформація про видачу спеціальних дозволів (лісорубних квитків) на 2020 рік

Інформація про видачу спеціальних дозволів (лісорубних квитків) на 2019 рік

Інформація про видачу спеціальних дозволів (лісорубних квитків) на 2018 рік


    Якщо у вас виникли запитання щодо лісопродукції, її легальність можна перевірити он-лайн:

        ПЕРЕВІРКА ЛЕГАЛЬНОСТІ ЛІСОПРОДУКЦІЇ