- Адміністрація лісгоспу

- Хмільницьке лісництво

- Літинське лісництво

- Козятинське лісництво

- Широкогребельське лісництво

- Березнянське лісництво

- Уладівське лісництво

- Нижній склад (лісопункт)


        Лісництво — територіально-виробнича одиниця в лісовому господарстві, а також господарські будівлі, в яких розташовується управління лісовою ділянкою. Територія лісництв підрозділяється на майстерські дільниці та лісові обходи і складає від декількох сотень до сотень тисяч гектарів. Веде господарство в лісництві і відповідає за його стан лісничий. У штат лісництва входять також помічник лісничого та майстри лісу (колишні лісники). Всі вони є посадовими особами державної лісової охорони.

У лісах державного значення зазвичай входить до складу лісгоспів. Основні завдання, які вирішують лісництва під час своєї діяльності:
• відновлення лісу на вирубках, догляд за ним, лісорозведення та інші лісогосподарські заходи, що підвищують продуктивність лісу;
• відведення лісосік, нагляд за дотриманням правил рубок лісу, здійснення охорони лісу від пожеж, незаконних рубок, шкідливих комах і хвороб, пошкодження внаслідок антропогенного та іншого шкідливого впливу;
• здійснення державного контролю за додержанням всіма лісокористувачами, власниками лісів та іншими юридичними і фізичними особами лісового законодавства;
• запобігання злочинам і адміністративним правопорушенням у сфері лісового господарства та використання лісових ресурсів.
ДП «Хмільницький лісгосп» розташоване в північно-західній частині Вінницької області на території чотирьох адмінрайонів: Хмільницького, Літинського, Калинівського та Козятинського. Має в підпорядкуванні шість лісництв: Козятинське, Уладівське, Широкогребельське, Хмільницьке, Березнянське та Літинське.
Загальна площа держлісгоспу - 21846 га.
Територія лісгоспу має хвилясто-горбисту місцевість з загальним поступовим нахилом на південний схід, пересікається долинами ріки Південний Буг та притоками – р. Снивода, р. Постоловка (ліві притоки), р. Згар (права притока). За лісорослинним районуванням територія розташування лісгоспу відноситься до зони широколистяних змішаних лісів південної частини лісостепу. Клімат помірно-континентальний, сприятливий для вирощування дуба черешчатого, ясена звичайного, клена гостролистого, граба звичайного, липи дрібнолистої, ялини європейської.