Повідомляємо, що для запобігання проявам корупції в лісовій галузі та іншим протиправним діям у лісі працює «Гаряча лінія», яка дозволить зробити максимально прозорими всі процеси діяльності Держлісагентства, налагодити ефективний зворотний зв`язок з громадянами та оперативно протидіяти корупційним діям.

У вас є можливість повідомити про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками ДП "Хмільницький лісгосп", у разі обґрунтування достовірності інформації:
– на електронну адресу уповноваженого з антикорупційної діяльності ДП "Хмільницький лісгосп" Cобчук Ірина: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
– усно телефоном: (04338) 2-20-11;
– особисто директору на прийомі або уповноваженому з антикорупційної діяльності ДП "Хмільницький лісгосп";
– шляхом направлення листа на адресу: 22003, Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Курортна, 1;
– іншим зручним способом.

Інформація може бути надана також анонімно або за умови нерозголошення ваших особистих даних.
Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо державних посадових осіб структурних підрозділів ДП "Хмільницький лісгосп", посадових осіб ДП "Хмільницький лісгосп".
Всі повідомлення розглядаються згідно з вимогами законодавства України.
Отримана такими способами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішень щодо проведення перевірок або іншого реагування відповідно до Закону. Надання анонімного повідомлення не передбачає обов'язкової підготовки відповіді заявнику.
Розгляд повідомлень про порушення вимог антикорупційного законодавства здійснюється уповноваженим особою із питань запобігання та виявлення корупції в ДП "Хмільницький лісгосп". Для перевірки викладеної в повідомленнях інформації можуть призначатися відповідні перевірки. Порядок та терміни проведення таких перевірок, а також порядок прийняття рішень за їх результатами визначається статтями 53, 53-2 Закону.
У разі підтвердження викладеної в повідомленні інформації про порушення вимог антикорупційного законодавства вживаються заходи щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до відповідальності.
У разі виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення здійснюється інформування спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.
Також заявник може звернутися з відповідним повідомленням про порушення вимог антикорупційного законодавства працівниками ДП "Хмільницький лісгосп" до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції (Національне агентство з питань запобігання корупції, органи прокуратури, органи Національної поліції України, Національне антикорупційне бюро України).